Транспортування хворих в межах України

Для людини ХХІ століття надійність і комфорт являються не привілеями чи надзвичайними благами, а загальнодоступною нормою. Все, що нас оточує — у процесах виробництва адаптовується для зручнішого і безпечного використання. Предмети, будівлі, засоби, транспорт, техніка, послуги... вдосконалюються і покращуються. Це стосується усіх сфер, а особливо - медицини.

Часто, перед діагностикою, лікуванням чи реабілітацією стоїть проблема транспортування важкохворого по Україні. Якщо легкохворих можна “доставити” в лікарню і на “таксі”, то у складних випадках без спеціалізованого автомобіля із медичним персоналом для перевезення важкохворих по Україні — не обійтися! Якщо Вам необхідно здійснити перевезення лежачого хворого до необхідного медичного закладу по Україні, то приватна медична служба “Госпітальний експрес” швидко, безпечно і якісно допоможе вам у цьому. Завдяки сучасному оснащенню реанімобілів можлива оперативна реанімація потерпілих і транспортування важкохворих на великі відстані по Україні. Якщо спіткав нещасний випадок із пошкодженням тканин і кісток, то на бездоганному рівні здійсниться первинна хірургічна обробка ран, їх ушивання, репозиція та мобілізація частин кісток, із швидким, безпечним та комфортним перевезенням лежачих хворих по Україні. При захворюваннях серця, потребі проведення кардіостимуляції, кардіогенному шоці., потребі дефібриляції, необхідності електрокардіографа...дуже ускладнюється перевезення. Проте, здійснювати дані процедури та моніторинг основних життєвих показників і одночасно транспортувати важкохворих по Україні — реально! У разі проблем, пов'язаних із дихальною системою — вже під час перевезення важкохворого в межах України -у реанімобілі можуть при потребі скористатися апаратом штучні легені, здійснити трахеотомію чи інтубацію трахеї. При пошкодженнях опорно - рухового апарату, кісток чи суглобів, потерпілому нанесуть шини, комірці чи жилети з метою знерухомлення, здійснять знеболення і перевезуть лежачого хворого у будь який куточок України. Допоможуть під час цілої низки проблем із здоров'ям, підтримають організм медикаментозними засобами чи апаратами для реанімації, перебуваючи по дорозі до лікарні! Досвідчена команда на реанімобілі зможе перевезти лежачого важкохворого.на великі відстані по Україні. Якщо потрібно транспортувати пацієнта на діагностику, консультацію чи короткотермінову процедуру — реанімобіль з персоналом дочекається на нього, і здійснить перевезення у зворотньому напрямку. Інколи, після інтенсивного лікування на стаціонарі — пацієнту не дозволено приймати горизонтальне положення певний період. Найправильніше перевезти лежачого хворого по Україні (на реабілітацію чи додому) спеціалізованим транспортом із медичним супроводом.

Ми співпрацюємо із вітчизняними та закордонними страховими компаніями Якщо Ви застрахували своє життя, то у договорі (під час нещасного випадку, приступу чи погіршення здоров'я через якісь інші обставини) передбачено певну компенсацію... Постарайтеся, щоб там було передбачено і перевезення хворого до медичного закладу. Тоді страхова компанія оплатить перевезення важкохворих чи лежачих хворих пацієнтів по Україні.

“Госпітальний експрес” на сучасних безпечних реанімобілях із якісним обладнанням, кваліфікованою командою і необхідними медпрепаратами здійснює на високому професійному рівні перевезення важкохворих і лежачих хворих по всій Україні.

5

Оцінок: 2 (середня 5 з 5)

Маршрут:
Відстань:
834 км
Пацієнт:
Жінка, 74 роки
Діагноз:
Стан після хіміотерапіі з приводу онкозахворювання
Відстань:
604 км
Пацієнт:
Жінка, 58 років
Діагноз:
Закрита черепно-мозкова травма, перелом стегнової кісти правої нижньої кінцівки
Відстань:
113 км
Пацієнт:
Жінка, 35 років
Діагноз:
Поєднана політравма, забій органів грудної клітини, закрита черепно-мозкова травма, односторонній перелом нижньої щелепи.
Відстань:
430 км
Пацієнт:
Чоловік, 38 років
Діагноз:
Відкрита черепно-мозкова травма, перелом стегнової кістки лівої нижньої кінцівки, тупа травма грудної клітини.
Маршрут:
Відстань:
540 км
Пацієнт:
Чоловік, 29 років
Діагноз:
Постінтубаційний стеноз трахеї, дихальна недостатність, стан після поєднаної травми.