Перевезення хворих з країн близького зарубіжжя

Правильно поставлений діагноз — запорука результативного лікування! А правильно підібране лікування — запорука швидкого одужання! І, що тільки не зробить людина, щоб забезпечити своїм рідним та близьким найдосвідченіших лікарів, найточнішу діагностику і найефективніше лікування...

На жаль, вітчизняна медицина не завжди може забезпечити вище перелічені послуги в сукупності. Тому, часто потрібно перевезти важкохворих до країн близького зарубіжжя. Іноді, щоб поставити діагноз у “складний картині хвороби” — необхідне заключення кількох професорів. А їх, у вузькому профілі, не завжди реально знайти в одному закладі лікування в Україні... У такому випадку, можна здійснити перевезення важкохворих до країн СНД. Там — і діагноз підтвердити (чи заперечити), а, при потребі — і провести лікування. Звичайно ж, не буде після лікування хворий повертатися додому поїздом чи трамваєм :)... Для цього передбачений спеціальний реанімобіль, який здійснює транспортування важкохворих із медичним супроводом до країн СНД, і назад. У пригоді стане приватна медична служба “Госпітальний експрес” для транспортування важкохворих до країн близького зарубіжжя, чи у зворотньому напрямку, спостерігаючи за станом пацієнтів, та надаючи необхідну медичну допомогу. Устаткування автомобіля передбачено для надання невідкладної допомоги людям із різноманітними недугами. Технічне забезпечення дозволяє вести моніторинг основних життєвих показників і оперативно, медикаментозним шляхом, реагувати на будь -які зміни стану хворого. Наша дружня команда із багаторічним досвідом транспортування лежачих хворих по Україні та до країн близького і далекого зарубіжжя готова допомогти усім, хто зіткнувся із проблемою перевезення лежачих хворих до країн СНД. Для фахівців “Госпітального експресу” перевезення важкохворих до країн СНД — не проблема, а питання, яке позитивно вирішується! Якщо лікування хворого відбувається на Батьківщині, а йому потрібна лише діагностика за кордоном, то, забезпечуючи транспортування лежачого хворого до країн СНД - його дочекаються і привезуть додому.

У нашій медичній практиці перевезення лежачих хворих до країн близького зарубіжжя траплялись випадки, коли, транспортували важкохворого пацієнта до країни СНД на лікування, а травмованого на роботі лежачого потерпілого із сусідньої держави - перевозили додому. Дуже прикро, що наші співвітчизники змушені шукати кращого фінансового забезпечення за кордоном. Але, ще гірше, коли там із ними стаються нещасні випадки чи різкі погіршення здоров'я. Ми допоможемо Вам перевезти важкохворих дорогих Вам людей з-за кордону — в Україну. І, якщо виникне необхідність — надамо реанімаційну допомогу. При потребі — використаємо апарат штучні легені, дефібрилятор чи кардіостимулятор, здійснимо інтубацію трахеї, накладемо шину... та зробимо все від нас залежне, щоб максимально покращити ваш стан і якнайкраще перевезти лежачих хворих з -за кордону чи у країни СНД. Для цього у нас є все: досвід у сфері медичного супроводу і перевезення лежачих і важкохворих пацієнтів до країн близького зарубіжжя, висококваліфіковані фахівці, відмінне оснащення сучасних реанімобілів, широкий вибір медичних препаратів і велике бажання працювати!

5

Оцінок: 2 (середня 5 з 5)

Маршрут:
Відстань:
704 км
Пацієнт:
Чоловік, 72 роки
Діагноз:
Закрита черепно-мозкова травма
Відстань:
844 км
Пацієнт:
Чоловік, 64 роки
Діагноз:
Хронічна ниркова недостатнісь, енцефалопатія