Перевезення важкохворих лежачих до (з) країн Європи.

У наше з Вами сьогодення маємо унікальні можливості запозичення практичних винаходів, корисних речей чи новітніх технологій, Батьківщиною яких є далекі від України (чи недуже) країни Європи. Як писав геніальний письменник: “...і чужого навчайтесь, і свого не цурайтесь...”.

Чи то так склалось історично, чи за кордоном, під впливом їхнього менталітету, галузь охорони здоров'я перебуває на вагомо вищому рівні, і невпинно та стрімко розвивається.

Тому, з об'єктивних причин, питання перевезення важких лежачих хворих до країн Європи ставиться доволі часто. Найоптимальніше перевезти важкохворих до (з) країн Європи із медичним супроводом на спеціальному реанімобілі, обладнаному таким чином, щоб під час довготривалого перебування у дорозі - надавати всі необхідні медичні послуги для покращення стану пацієнта. А в разі погіршення — реанімувати хворого, стабілізувати його стан, і постійно вести моніторинг основних життєвих показників.

Зазвичай, транспортування лежачих хворих до (з) країн Європи належать до наперед спланованих перевезень. Тобто мова йде про перевезення важкохворих до певних медичних закладів країн Європи, для діагностики, лікування, реабілітації чи консультації у фахівців...або у зворотньому напрямку. Без надмірної поспішності, коли стан пацієнта — стабільно задовільний. Та, бувають випадки екстреного виклику з метою термінового транспортування лежачих важкохворих до країн Європи - для негайного хірургічного чи іншого втручання західними спеціалістами. Під час таких екстрених перевезень важких хворих до країн Європи група медиків дуже оперативно надає першу невідкладну допомогу (зупиняють кровотечі, знеболюють, здійснюють штучну вентиляцію легенів, відновлюють роботу серця дефібрилятором, здійснюють трахеотомію та інші процедури ). До речі, під час будь - якого виклику приватної швидкої бригади на реанімобілі — потерпілим нададуть першу невідкладну допомогу, яка здійснюється вже по дорозі у медичний заклад. А коли це стосується транспортування важкохворих до країн Європи, то фахівці, які супроводжують пацієнтів, допоможуть у виборі медичного закладу потрібної Вам спеціалізації, або й домовляться про терміновий прийом потерпілого.

З кожною людиною може трапитись прикрий випадок. Оскільки, багато наших родичів знаходяться у Європі, то, на жаль, і з ними, також можуть статися неприємності. Першу невідкладну допомогу їм там нададуть. Можливо, там їх і полікують. Але, повертатися на Батьківщину, після травм чи важкої недуги, їм потрібно медичним транспортом спеціального призначення (реанімобілем), який створений, щоби безпечно, швидко і якісно перевезти важкохворих з країн Європи в Україну.

Медична команда “Госпітального експресу”, маючи висококваліфікованих медиків з багаторічним досвідом супроводу та перевезення важкохворих до (з) країн Європи, гарантує наявність усіх необхідних професійних, медичних та технічних засобів для якісного, швидкого та безпечного перевезення лежачих і важкохворих пацієнтів до країн Європи та у зворотньому напрямку. Ми працюємо із вітчизняними та закордонними страховими компаніями.

Краще би наші люди комфортно відпочивали у Європі, маючи міцне здоров'я і жодних клопотів!:) Але, якщо вже виникло питання, як перевезти лежачих хворих до (з) країн Європи, то якісно, недорого, швидко, професійно і безпечно зробить це для Вас дружня медична бригада “Госпітальний експрес”!

5

Оцінок: 2 (середня 5 з 5)

Маршрут:
Відстань:
1545 км
Пацієнт:
Чоловік, 68 років
Діагноз:
Стан після перенесеного інфаркту
Відстань:
1627 км
Пацієнт:
Жінка, 62 роки
Діагноз:
Стан після перенесеного інсульту
Маршрут:
Відстань:
1480 км
Пацієнт:
Жінка, 46 років
Діагноз:
Післяопераційний стан, реабілітація
Маршрут:
Відстань:
606 км
Пацієнт:
Чоловік, 54 роки
Діагноз:
Компресійний перелом хребця крижового відділу
Відстань:
727 км
Пацієнт:
Чоловік, 63 роки
Діагноз:
Кисневозалежний пацієнт, стан після перенесеного інфаркту міокарда, серцева недостатність 3 ступеня
Маршрут:
Відстань:
1768 км
Пацієнт:
Жінка, 54 роки
Діагноз:
Пухлинний процес органів черевної порожнини, стан після перенесеної хіміотерапії
Маршрут:
Відстань:
1294 км
Пацієнт:
Чоловік, 74 роки
Діагноз:
Стан після перенесеного геморагічного інсульту, лівобічний геміпарез