Медичний супровід корпоративних заходів та спортивних змагань

Кожен день нашого життя є неоціненним і неповторним! Та бувають надзвичайні, особливі і дуже важливі миті, які потребують не просто ретельного приготування, із врахуванням усіх можливих деталей, а передбачення усіх можливих форс-мажорних обставин. Організація ювілеїв, урочистих подій та свят не обходиться без різноманіття заходів. А вони повинні бути, в першу чергу — безпечні для життя і здоров'я учасників та глядачів!

Із багатим на страви та випивку застіллям, яке має на меті задовільнити навіть найвибагливішого гурмана, часто трапляються не найсприятливіші “збіги обставин”: коли потрібно покращити травлення, чи зняти інтоксикацію, чи вивести зі стану алкогольного сп'яніння, чи дуже швидко довести до лікарні... Медичний супровід корпоративів прекрасно впорається із кожним із цих завдань.

Медична компанія “Госпітальний експрес” - це команда досвідчених фахівців, які забезпечать вам гарантію найбезпечніших святкувань різного рівня, в будь який час і в будь якому місці Львова. Наші реанімобілі — це сучасні швидкі допомоги, обладнані всією необхідною апаратурою для екстреної допомоги, якісного і безпечного перевезення хворих на різні відстані.

Медичний супровід урочистих подій - це не лише вимога часу, а й необхідний елемент безпеки та запоруки надшвидкої медичної допомоги у разі необхідності. Часто соціальні заходи (концерти, фестивалі,карнавали, ярмарки, виставки, конференції, конкурси, змагання тощо супроводжується вогненебезпечними феєрверками та світловими шоу. Проте, крім захоплення, такі видовища можуть “обдаровувати” учасників опіками та пораненнями. Якнайшвидше нададуть медичну допомогу фахівці медичного супроводу соціальних заходів та корпоративних свят, а при потребі — здійснять моніторинг усіх життєвих показників потерпілого та оперативне транспортування до лікарні.

Медичне обслуговування корпоративних заходів,(тобто святкувань усього, працюючого на одному підприємстві колективу) днів народжень, Нового Року, ювілеїв та інших приємних подій, звільнить Вас від хвилювань стосовно імовірної небезпеки різного характеру щодо життя і здоров'я колег. (Чи то піднявся тиск щасливій ювілярці, чи то надто високі підбори травмували ногу...)

Часом трапляється, що медичний супровід урочистих подій вчасно, і, що дуже важливо, анонімно! надає високоякісну медичну допомогу випускникам закладів чи гостям на бенкеті або весіллі, які, висловлюючи стосунки “мовою кулаків”, добряче завдали шкоди одні одним.

Медичний супровід корпоративів передбачає негайну медичну допомогу легкої складності і транспортування на необхідну відстань (навіть за кордон) із використанням кисневих масок, накладених шин для знерухомлення пацієнтів... та інших заходів для покращення і стабілізації стану, а також моніторингу всіх життєвих показників потерпілим.

Медичний супровід масових заходів чи корпоративних свят включає в себе чергування фахівців мобільної бригади з сучасним реанімобілем протягом усього часу проведення заходу. Спеціалісти “Госпітального експресу” - досвідчені, уважні лікарі, які мають всі необхідні медикаменти та засоби для надання швидкої та ефективної медичної допомоги потерпілим вже на місці їх зібрань чи святкувань.

Згідно Положення Про медичне забезпечення спортивно — масових заходів, “не пізніше, ніж за 3 дні до початку змагань їх організатори подають відповідну заявку до закладів, які будуть забезпечувати медичне обслуговування даних змагань”. Там також зазначається про необхідність не лише медичного обслуговування змагань, а й транспортування постраждалих. Інакше відміняється проведення змагання. У цьому випадку Госпітальний експрес Вам забезпечить необхідний медичний супровід, обслуговування, допомогу, і транспортування потерпілих.

Основне завдання медичного супроводу масових та спортивних заходів і чергування лікаря швидкої медичної допомоги — це створення умов максимальної безпеки учасників та глядачів заходу, надання їм своєчасної та кваліфікованої медичної допомоги. Під час чергування на заході медична бригада знаходиться в постійному контакті з учасниками та готова надати необхідну допомогу вже в перші хвилини (травми, удари, опіки та ін.), провести реанімаційні заходи на місці і транспортувати потерпілого в профільний стаціонар.

Оцінок: 4 (середня 5 з 5)