Як вберегтися від сонячного удару?

Сонячний удар трапляється тоді, коли «агресивні» промені потрапляють на непокриту голову. У групі ризику - діти, пенсіонери та люди, що страждають на хронічні захворювання. Як вберегтися? Слід дотримуватись наступних порад:

  1. Пік сонячної активності - це проміжок часу з 12 до 16 годин. Намагайтеся планувати свій день так, щоб в цей небезпечний період не перебувати на вулиці під прямими сонячними променями. Інший варіант - знайти місце, добре ізольоване від прямого попадання сонця.
  2. Влітку ретельно підбирайте свій одяг. Віддавайте перевагу світлим тонам, вільному крою, а також натуральним тканинам.Постійно протягом дня компенсуйте надлишок вологи, яка виходить з організму разом з потом.
  3. Регулярно пийте воду або трав'яний чай, вони допоможуть збалансувати кількість рідини в організмі.
  4. Ніколи не забувайте про кепку, панамку та будь-який інший головний убір. Особливою групою ризику є люди зі світлим волоссям або лисі, тому для них це правило особливо актуально.
  5. Постарайтеся уникати громадського транспорту якомога частіше. У задушливому і замкнутому просторі перенести спеку ще важче.
  6. Якщо ви перебуваєте в приміщенні, стежте за тим, щоб в ньому, по можливості, була підвищена вологість. Це також врятує ваш організм від зневоднення.

Оцінок: 1 (середня 5 з 5)