Як не захворіти грипом: 5 правил!

Найкращий метод, котрий допоможе вберегти Вас та Ваших рідних від грипу — це щорічне щеплення. Але все одно, навіть у випадку, коли Ви вакциновані, слід дотримуватись певних елементарних правил, щоб не допустити розповсюдження інфекції.

  1. РЕТЕЛЬНЕ МИТТЯ РУК. Часто та ретельно мийте руки, особливо перед вживанням їжі та коли Ви повернулись з вулиці.
  2. ДОТРИМАННЯ ЧИСТОТИ. Вдома необхідним є щоденне вологе прибирання, а також часте провітрювання приміщення, в котрому Ви знаходитись. При можливості подбайте про ретельне чищення та дезінфекцію поверхонь до котрих Ви найчастіше торкаєтесь на роботі, вдома чи в школі. Коли Ви знаходитесь на вулиці, супермаркеті, в транспорті чи будь якому іншому громадському місці не торкайтесь руками до свого обличчя чи обличчя Ваших діток. Адже рот, ніс та очі це як головний вхід для мікробів, котрих є у великій кількості на Ваших руках.
  3. ДОТРИМАННЯ ДИСТАНЦІЇ. Щоб не поширювати інфекцію, коли Ви захворіли грипом залишайтесь вдома та уникайте близького контакту з Вашими домочадцями. Якщо не хочете заразити інфекцією людей, що Вас оточують використовуйте хірургічну маску, а також правильно чхайте та кашляйте: не в долоню (так як вона погано стримує патогени), а у внутрішню частину ліктя.
  4. ПРАВИЛЬНИЙ РЕЖИМ ТА КОРИСНІ ЗВИЧКИ. Правильний рем дня, хороший сон, фізична активність, поживна та корисна їжа, а також чиста вода допоможуть Вам протистояти інфекціям.
  5. ВАКЦИНАЦІЯ. Звичайно, самим головним правилом є вчасна вакцинація всією сім'єю, адже без цього попередні правила не сильно дієві. Лікарі запевняють, що вакцинуватись від грипу не пізно навіть зараз, хоча набагато краще це зробити перед сезоном грипу, десь у вересні-листопаді. Цього року в аптеках можна придбати наступні вакцини від грипу: “Ваксігрип Тетра" (від 3-ох років) та “Джісі Флю” (від 6-ти місяців).

Будьте здорові та не хворійте!!!

Оцінок: 1 (середня 5 з 5)