Правила підготовки хворого до перевезення

Для того, щоб транспортування хворого в швидкій допомозі пройшло в максимально комфортних умовах для пацієнта, необхідно заздалегідь підготувати хворого:

  • Необхідно стабілізувати стан людини, давши препарати, призначені лікарем (заспокійливе, обезболюючі, жарознижувальні препарати і т. д.).

  • Перед транспортуванням не давати пацієнтові їжі. У випадку з важким хворим або літньою людиною, яка не в змозі контролювати природні процеси, бажано спорожнити кишківник та сечовий міхур або ж надіти на пацієнта памперс.

  • Необхідно підготувати документи пацієнта, його особисті речі, засоби гігієни.

Для хворої людини транспортування є стресом та справжнім випробуванням, особливо якщо перевезення відбувається після перенесеної операції або хворобливих процедур. Наша приватна швидка допомога займається перевезенням хворих вже багато років і для цього у нас є спеціалізовані машини швидкої допомоги (реанімобілі), котрі оснащені спеціальним обладнанням та обов'язковим набором лікарських препаратів для надання необхідної медичної допомоги. Кожного хворого обов'язково супроводжує лікар. Транспортування хворих можливе, коли необхідно доставити пацієнта на процедури чи діагностику, перевезти хворого додому, перевести пацієнта в межах міста та області, за межі області та за кордон.

5

Оцінок: 3 (середня 4.3 з 5)